Dinamik Okuma İle Neler Öğreneceksiniz?

Dinamik Okuma İle Neler Öğreneceksiniz?

Dinamik Okuma İle Neler Öğreneceksiniz?

Öğrenmek istediğiniz bilgilere kolayca ulaşacaksınız, Çünkü “Dinamik Hızlı Okuma” size;
• Görsel potansiyelinizi en iyi seviyeye getirebilmek için gözlerinizi nasıl kullanacağınızı,
• Görselliğin ve okumanın doğal olarak bağlantılı zihinsel süreçler olduğunu ve görselliğin şimdiye kadar düşünmediğiniz sonuçlarını
• Gözünüzü yormadan sayfadaki paragrafları görmenizi,
• Buzul çağı yerine uzay çağını yakalamanızı sağlayacaktır.

Yığınla okunmamış dergi gazete ve posta yaşam alanınızı bir kargaşaya döndürmüş. Elinizde bir makasla bunları kesip biçerek aralarından geçmek olasılığı en azından şu an için çok uzak. Ya keyif için okuma şansınız yani o özel gün için saklamakta olduğunuz romanlar, biyografileri ve kişisel gelişim kitaplarını okuma şansınız nedir? O gün araya giren her şeyin arkasında geriye doğru kaçmaya devam ediyor.
Mesleki eğitim ya da öğreniminizi daha ileriye götürme fikri akla yatıyor. Kariyerinizde yükselme ve geliriniz de artma şansınızın varlığını düşündükçe heyecanlanıyorsunuz. Bir soru sizi aniden durduruyor: bütün bu okumayı nasıl yapabileceğim ki? Bir mucize sayesinde bütün o okunmamış yığınları hallede bilseniz bile yine de okumuş olduklarınızı hatırlamak, açıklamak ve uygulamak gibi güçlüklerle yüz yüzesiniz. Böylece de okumayı bir başka güne bırakır ve bir kargaşa, karışıklık ve sessiz çaresizlik hali içinde yaşarsınız. Bu senaryo size tanıdık geliyor mu? Bu bilgi çağında ilkokulda öğrendiğiniz okuma becerileriyle mi bunlarla baş etmeye çalışıyorsunuz?
Şimdi Dinamik okuyucunun neşesi diye adlandırdığımız iki numaralı senaryoyu ele alın: Her iş gününe etkin ve doğru zamanda karar almak için gerekli olan bilgilere sahip olduğunuz duygusuyla başlıyorsunuz. Her ne zaman okursanız bunu bir kolaylık ve gevşeme duygusu içinde yapıyorsunuz. Önerilerinizin yıkılmaz kanıtlarla desteklenmiş olması nedeniyle tekliflerinizin onaylanmasının daha kolay olduğunu görüyorsunuz.
Bir zamanlar saatler tüketen teknik rapor okuma artık belge başına sadece bir kaç dakika sürüyor. Günün sonunda üstü boş bir masaya bakıp ertesi güne hazır olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bu nitelik evdeki yaşamınıza da yansıyor. O bir zamanlar yaşam alanınızı kalabalıklaştıran dokunulmamış kitap, dergi, gazete ve posta yığınları artık yok! Günde 10 -15 dakika içinde en son günlük haberlerle güncel kalıyorsunuz. Tek bir oturumda ‘okunacak’ yığınınızın üstesinden geliyorsunuz. Kalan zamanda da yapılacak işler listesindeki en büyük önceliğe sahip görevleri sıradan bir şekilde tamamlıyorsunuz.
İleri okuma yetenekleriniz sizin dersler almanızı, üniversite’ye girmenizi, diplomalar hak etmenizi, terfiler kazanmanızı, yeni beceriler edinmenizi, bilginizi genişletmenizi ve genel merakınızı tatmin etmenizi olanaklı kılıyor. Bütün bunları yapmadaki kolaylık öğrenmenin keyfini arttırıyor. Şimdi artık işinizin acil taleplerinin ötesine geçen romanları, dergileri ve keyif için okumalarınızı yapabileceğiniz zamanı yaratabiliyorsunuz. Bu süreç içinde oynamak amacıyla da boş zaman yaratabiliyorsunuz.
Bu senaryoyu bir kaç saniyeliğine daha aklınızda tutun. Ortaya çıkan hâkimiyet ve keyif duygularını içinize sindirin. Okumanın yaşamınıza kattığı ekstra zamanın, paranın ve eğlencenin keyfini sürün. Güzel değil mi? Geleceğinize Şimdi Karar Verin. Diğer hepsinin üstünde bu eğitimden alacağınız bir mesaj sizin için hangi senaryo doğruysa onu seçebilirsiniz. Bu iki dünyadan birine giden bir yola kendinizi bir anda koyabilirsiniz. İki senaryodan birini yaratacak güce zaten sahipsiniz ve istediğiniz geleceğe karar verip onu biçimlendirmeniz gerekiyor.
• Hadi şimdi hemen harekete geçin ve bizi arayın
• 216 330 2206 – 507 243 1218
“BİLGİ BİR IŞIK GİBİDİR, ONU KULLANIRSANIZ DAHA PARLAK OLUR, KULLANMAZSANIZ SÖNER“

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi 08:00 - 21:00
  • Salı 08:00 - 21:00
  • Çarşamba 08:00 - 21:00
  • Perşembe 08:00 - 21:00
  • Cuma 08:00 - 21:00
  • Cumartesi 08:00 - 21:00
  • Pazar 08:00 - 21:00
Latest Posts