Eğitimine katılanlar ne dedi?

GÜLCAN YURANÇ (SINIF ÖĞRETMENİ)
Necati Bey le görüştük ve oğlum derslere başladı. 4 günlük eğitimin sonunda okuma hızı 70-80 kelimeden 633 kelimeye anlama yüzdesi %80 e çıktı. Bundan daha önemlisi oğlumun kendine güveni arttı. Başarabileceğini gördü. Şimdi daha gayretli ve mutlu.Bu duyguyu ve güveni kısa bir sürede veren değerli hocamız Necati Beye çok teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun.
 
Şevket DEVLETŞAH (Kursiyer)
Bir süredir Hızlı Okuma kursuna başlamak istiyordum.Fakat işlerimin yoğunluğu ve nereye başvuracağımı bilmemek yüzünden epey vakit kaybettim. Dinamik Eğitim kursunda Necati ve Savaş beylerin danışmanlığında bu kursu aldım Şimdi hızlı, okumadan geçirdiğim yıllarıma üzülerek bakıyorum Çünkü bu kısa eğitimde okuma ve anlama kapasitemi 7-8 kat arttırdığımı gördüm. Daha kısa sürede daha çok şey okumak, okuduğunu daha iyi anlamak, iş okul ve veya sosyal yaşamında daha başarılı insanlar haline gelmek isteyen herkese bu eğitimi tavsiye ederim. Savaş ve Necati beylere de hem eski ve yanlış olan okuma alışkanlığımı düzelttikleri için hem de yardımları teşekkür ediyorum.
 
Ceyda ÖZTÜRK (Kursiyer)
Sayın Necati ve Savaş beye, Esra Hn. ve Müge Hn. şimdiden teşekkürlerimi sunarım. İstediğim bir şeyi başarmamda bana yardımları umduğumdan daha çok oldu.Kendilerini bir öğretmenden daha çok bir arkadaş olarak hissettirip, bizleri bu zor basamağın tepesine eriştirdiler . Arada sırada inat yapsak ta bizlerin bu inadıyla savaşıp istediğimiz düzeye getirdiler. Eskiden hayal kuruyordum şimdi ise konuşuyorum. Bu sırf onların çabası ile değil kendi isteğimizle yapacağımız bir olay. İnsan istesin yeter ki…
 
Hakan AKÇAY (Kursiyer)
“Acabalarla” başladığım “Anlayarak Çok Hızlı Okuma” kursunun geri dönüşümünü bugün aldım.Okuldan onlarca arkadaşımla birlikte girdiğim Procter & Gamble adlı şirketin sınavından yalnızca ben geçtim Sınavın özelliği ise kısa sürede karmaşık parağraf ve grafik okumalı soruları doğru yanıtlamaktı.Zaman kısıtlı sorular uzundu. İşte tamda bu noktada 9 ay önce yaptığım yatırım meyvesini verdi.Ögrendiğim akılcı taktikler sayesinde vakit sorun olmaktan çıkmış, hayatımda daha keyifli hale gelmişti. Teşekkürler Dinamik Eğitim
 
Utku SÖZERİ (Kursiyer)
İLK ÖNCE İNANMAMIŞTIM
Gerçekten ilk Anlayarak Çok Hızlı Okuma kursuna geldiğimde imkansız diye düşünüyordum 110 kelime hızla kursa başladım son okumam 734 kelime %100 anlama idi. Sağ beyni devreye sokmayı gözün fonksiyonlarıdaha da imkansız gibiydi .Fakat insanın istemesi yeterli He şey bir sisteme dayalı. Teşekkürler Dinamik Eğitim
 
Şeyda AYÇA (Kursiyer)
Geçen yılın ekiminde eşimden hediye olarak bir Dinamik Eğitim programı aldım.Şimdiye kadar aldığım en yararlı hediyelerden birisiydi.Okuma hızı ve anlamayı artırmak için katıldığım seminer bugüne kadar faydalandığım en etkili seminer oldu.
 
Ufuk GÜRLER (Kursiyer)
11 yaşındaki oğlum için yeni bir Dinamik Eğitim seminerine katıldı. Anlama başarısı %50 ‘lik bir dilimden %85’e yükseldi.
 
Mehmet ÖZKAN (Kursiyer)
Hızlı okuma ile ilgilenen ve bir metot arayan herkese özellikle bu eğitimi ve ürünü tavsiye ederim.
 
Murat GÜRSOY (Kursiyer)
Dinamik eğitim seminerinden sonra gerçekten daha hızlı kitap okuyabiliyorum.
 
Sabri ERSİN (Kursiyer)
Kızım öğrendiklerini sadece birkaç aydır kullanıyor.okuması dakikada 150 kelimeden 1500 kelimeye kadar yükseldi. Okulda da bu programı uyguluyor.
 
Cemal ÖZDEMİR (Kursiyer)
Dinamik eğitimin kullandığı metotlar inanıyorum ki tavsiye edilen çabuk okuma tekniklerinin en iyisidir.ben özellikle takistaskop ve random flaş çalışmasını çok beğendim, çalışmalardan çok iyi sonuçlar aldım.
 
Onur Oğuz (Kursiyer)
Gerçekten çok etkilendim! bu programı seminerden sonra yaklaşık üç hafta kadar kullandım ve sonuçları beni çok şaşırttı.bu program ödediğim ücrete değer ve çok yararlı bir program. Bunun yanı sıra ödediğiniz bedel çokta yüklü bir miktar değil.
 
Özden DENİZ (Kursiyer)
Bu eğitimi aldıktan bir ay sonra okuma hızım dakikada 232 kelimeden 880 kelimeye yükseldi.
 
Murat OĞUZ (Kursiyer)
Dinamik Okuma eğitimine katıldığımın ertesi günü işteki raporları kısa bir sürede hızla okuyabilmem beni çok şaşırttı çünkü bunu yaparken hiç farkında olamadım.
 
Ateş YILDIRIM (Kursiyer)
Gerçekten harika bir eğitim ve çalışma programı.Bu güzel çalışmaya devam edin.
 
Faruk Yeşil (Kursiyer)
Dinamik okuma eğitimi sayesinde okuma hızımı üçe katladım,anlamamda ikiye katlandı.Şimdiye kadar kendim için katıldığım en iyi seminerlerden biridir.
 
Fethi UZKAN (Kursiyer)
Dinamik okuma eğitimine başladığımda okuma hızım yaklaşık dakikada 100-110 kelime idi. Şunda dakikada 500-600 kelime okuyabiliyorum.Bu artış büyük farklar yarattı.
 
Ayşe CEYLAN (Kursiyer)
O gün Dinamik Eğitim Merkezinin numaralarını çevirdiğimde hızlı okuma ve anlamının dışında hayatımın her yönüyle büyük bir değişikliğe uğrayacağını elbetteki bilemezdim. Hızlı okuma ve anlama kendi işlevinin dışında, hayata dair problemleri çözümleme, pratik düşünme ve algılama en önemlisi de zihinsel bir sağlık kazandırdı bana.Hızlı okuyup anlayabilmek zamanla yarıştığımız bu ve bundan sonraki dönemler için elbette çok önemli. Ama kendi adıma bir tek bununla bunu hayatımın her köşesine nasıl yaydığımı şu anda gururla ve mutlulukla seyrediyorum. Konservatuar opera bölümü öğrencisiyim benim yaptığım işte hızlı okuma çabuk algılama, pratiklik ve güçlü bir hafıza çok önemli.Tabi ki bu derslerden aldığım bilgileri okulumda hayata geçirebilmek benim için çok büyük bir destek. Buradaki dersler, yalnız hızlı okutmakla kalmıyor, beyninizi daha sağlıklı ve daha etkin nasıl kullanılabileceğini öğretiyor. Ve bana bu konuda yardımcı olan Necati beye ve Savaş beye çok teşekkür ediyorum.Umarım bir çok insanda benim gibi, onlarla tanışma mutluluğuna erişir ve hayata daha farklı yeni bir gözle bakabilir.
 
Bülent Ottaş (Kursiyer)
Kazandığım zaman; seminer ve program için harcadığım ücrete değer. Şimdi sosyal aktiviteler için daha çok zamanım var
 
Ceyla Özer (Kursiyer)
Okuma hızımın üçe katlanmasından daha çok şey kazandım, Dinamik Eğitime teşekkür ederim.
 
Meral Odabaşı (Kursiyer)
Merhaba bu müthiş eğitim programı için teşekkürler. Geçen yılın aralık ayından beri bu programla çalışıyorum, sonuçlarından çok memnunum.
 
Hande Kandemir (Kursiyer)
‘Bir kitap okudum hayatım değişti’ fikrini ‘her kitap hayatıma yeni bir şey kattı’ fikriyle değiştirmemi sağlayan eğitimi burada aldım. Üstelik bu eğitim sadece çok daha hızlı okumamı sağlamadı, aynı zamanda kendimi tanımamı, kendime güvenmemi ve yapacaklarım için gerekli motivasyonu kazanmamı sağladı. Bunun için Necati hocama çok teşekkür ederim.
 
Deniz Aktan (Kursiyer)
Kolej Derslerimde yaşadığım düşüş için gerekli olan çalışma süresini bu eğitimi alarak yarıya düşürdüm