Kurumsal, bireysel olmak üzere birçok sektörden ve çeşitli yaş aralıklarından eğitimlerimizi alan değerli katılımcılarımızın görüşlerini sizlere aktarıyoruz.

dinamik-okuma

“Bir kitap okudum hayatım değişti”  fikrini  “her kitap hayatıma yeni bir şey kattı”  fikriyle değiştirmemi sağlayan eğitimi burada aldım. Üstelik bu eğitim sadece çok daha hızlı okumamı sağlamadı, aynı zamanda kendimi tanımamı, kendime güvenmemi ve yapacaklarım için gerekli motivasyonu kazanmamı sağladı. Bunun için Necati hocama çok teşekkür ederim. 

erkek
Hande Kandemir
Öğrenci

2000 yılının yazında “acabalarla” başladığım “Anlayarak Çok Hızlı Okuma” kursunun geri dönüşümünü bugün aldım. Okuldan onlarca arkadaşımla birlikte girdiğim Procter & Gamble adlı şirketin sınavından yalnızca ben geçtim Sınavın özelliği ise kısa sürede karmaşık paragraf ve grafik okumalı soruları doğru yanıtlamaktı. Zaman kısıtlı sorular uzundu. İşte tamda bu noktada 9 ay önce yaptığım yatırım meyvesini verdi. Öğrendiğim akılcı taktikler sayesinde vakit sorun olmaktan çıkmış, hayatımda daha keyifli hale gelmişti. Teşekkürler “Dinamik Okuma”

katilimci-görüsleri-avatar
Hakan Akçay
Öğrenci

Sayın Necati ve Savaş beye, Esra Hanıma. ve Müge Hanıma. şimdiden teşekkürlerimi sunarım. İstediğim bir şeyi başarmamda bana yardımları umduğumdan daha çok oldu. Kendilerini bir öğretmenden daha çok bir arkadaş olarak hissettirip, bizleri bu zor basamağın tepesine eriştirdiler . Arada sırada inat yapsak ta bizlerin bu inadıyla savaşıp istediğimiz düzeye getirdiler. Eskiden hayal kuruyordum şimdi ise hızlı okuyabiliyorum. Bu sırf onların çabası ile değil kendi isteğimizle yapacağımız bir olay. İnsan istesin yeter ki…

erkek
Ceyda ÖZTÜRK

Bir süredir Hızlı Okuma kursuna başlamak istiyordum. Fakat işlerimin yoğunluğu ve nereye başvuracağımı bilmemek yüzünden epey vakit kaybettim. Dinamik Okuma kursunda Necati ve Savaş beylerin danışmanlığında bu kursu aldım Şimdi hızlı, okumadan geçirdiğim yıllarıma üzülerek bakıyorum Çünkü bu kısa eğitimde okuma ve anlama kapasitemi 7-8 kat arttırdığımı gördüm. Daha kısa sürede daha çok şey okumak, okuduğunu daha iyi anlamak, iş okul ve veya sosyal yaşamında daha başarılı insanlar haline gelmek isteyen herkese bu eğitimi tavsiye ederim. Savaş ve Necati beylere de hem eski ve yanlış olan okuma alışkanlığımı düzelttikleri için hem de yardımları teşekkür ediyorum.

katilimci-görüsleri-avatar
Şevket DEVLETŞAH

İLK ÖNCE İNANMAMIŞTIM
Gerçekten ilk Anlayarak Çok Hızlı Okuma kursuna geldiğimde imkansız diye düşünüyordum 110 kelime hızla kursa başladım son okumam 734 kelime %100 anlama idi. Sağ beyni devreye sokmayı gözün fonksiyonları daha da imkansız gibiydi .Fakat insanın istemesi yeterli He şey bir sisteme dayalı. Teşekkürler Dinamik Okuma

katilimci-görüsleri-avatar
Utku SÖZERİ

3. sınıfa geçen torunum GÖKBERK’ in okuma ve anlama sorunu vardı. Birkaç kez okuyor yine de tam anlamıyordu. DİNAMİK OKUMA firmasının ilanını görünce hemen müracaat ettim. Ne yalan söyleyeyim verilen eğitimden sonra çocukta olacak değişiklikleri anlattıklarında pek inanamadım. Denemekte fayda vardı. Eğitim bittiğinde gözlerime ve kulaklarıma inanamadım. Bir mucize olmuştu. Dakikada 516 kelime okuyor ve okuduğunu anlıyordu. Hakikaten bir mucize idi. Gökberk’e emeği geçen bütün Dinamik Eğitim ve Danışmanlık ekibine binlerce teşekkür.

erkek
Anneanne.

O gün Dinamik Eğitim Merkezinin numaralarını çevirdiğimde hızlı okuma ve anlamının dışında hayatımın her yönüyle büyük bir değişikliğe uğrayacağını elbette ki bilemezdim. Hızlı okuma ve anlama kendi işlevinin dışında, hayata dair problemleri çözümleme, pratik düşünme ve algılama en önemlisi de zihinsel bir sağlık kazandırdı bana. Hızlı okuyup anlayabilmek zamanla yarıştığımız bu ve bundan sonraki dönemler için elbette çok önemli. Ama kendi adıma bir tek bununla bunu hayatımın her köşesine nasıl yaydığımı şu anda gururla ve mutlulukla seyrediyorum. Konservatuar opera bölümü öğrencisiyim benim yaptığım işte hızlı okuma çabuk algılama, pratiklik ve güçlü bir hafıza çok önemli. Tabi ki bu derslerden aldığım bilgileri okulumda hayata geçirebilmek benim için çok büyük bir destek. Buradaki dersler, yalnız hızlı okutmakla kalmıyor, beyninizi daha sağlıklı ve daha etkin nasıl kullanılabileceğini öğretiyor. Ve bana bu konuda yardımcı olan Necati beye ve Savaş beye çok teşekkür ediyorum. Umarım bir çok insanda benim gibi, onlarla tanışma mutluluğuna erişir ve hayata daha farklı yeni bir gözle bakabilir.

erkek
Ayşe CEYLAN
Öğrenci

Dinamik okuma eğitimi sayesinde okuma hızımı üçe katladım, anlamamda ikiye katlandı. Şimdiye kadar kendim için katıldığım en iyi seminerlerden biridir.

katilimci-görüsleri-avatar
Faruk YEŞİL

Gerçekten harika bir eğitim ve çalışma programı. Bu güzel çalışmaya devam edin.

Ateş YILDIRIM

Dinamik Okuma eğitimine katıldığımın ertesi günü işteki raporları kısa bir sürede hızla okuyabilmem beni çok şaşırttı çünkü bunu yaparken hiç farkında olamadım.

Murat OĞUZ

Bu eğitimi aldıktan bir ay sonra okuma hızım dakikada 232 kelimeden 880 kelimeye yükseldi tam anlayarak.

erkek
Özden DENİZ

Gerçekten çok etkilendim! bu programı seminerden sonra yaklaşık üç hafta kadar kullandım ve sonuçları beni çok şaşırttı. Bu program ödediğim ücrete değer ve çok yararlı bir program. Bunun yanı sıra ödediğiniz bedel çokta yüklü bir miktar değil.

katilimci-görüsleri-avatar
Onur OĞUZ

Dinamik Okuma’nın kullandığı metotlar inanıyorum ki tavsiye edilen çabuk okuma tekniklerinin en iyisidir. Ben özellikle takistoskop ve random flaş çalışmasını çok beğendim, çalışmalardan çok iyi sonuçlar aldım.

katilimci-görüsleri-avatar
Cemal ÖZDEMİR

Hızlı okuma ile ilgilenen ve bir metot arayan herkese özellikle bu eğitimi ve ürünü tavsiye ederim.

katilimci-görüsleri-avatar
Mehmet ÖZKAN

11 yaşındaki oğlum için yeni bir Dinamik Okuma seminerine katıldı. Anlama başarısı %50 ‘lik bir dilimden %85’e yükseldi.

katilimci-görüsleri-avatar
Ufuk GÜRLER

“Kızım öğrendiklerini sadece birkaç aydır kullanıyor.okuması dakikada 150 kelimeden 1500 kelimeye kadar yükseldi. Okulda da bu programı uyguluyor.”

erkek
Sabri ERSİN
Baba

“Dinamik eğitim seminerinden sonra gerçekten daha hızlı kitap okuyabiliyorum.”

erkek
Murat GÜRSOY
Uzman

“Dinamik okuma eğitimine başladığımda okuma hızım yaklaşık dakikada 100-110 kelime idi. Şunda dakikada 500-600 kelime okuyabiliyorum.Bu artış büyük farklar yarattı.”

erkek
Fethi UZKAN
Öğrenci

“Geçen yılın ekiminde eşimden hediye olarak bir Dinamik Eğitim programı aldım.Şimdiye kadar aldığım en yararlı hediyelerden birisiydi.Okuma hızı ve anlamayı artırmak için katıldığım seminer bugüne kadar faydalandığım en etkili seminer oldu.”

kadın
Şeyda AYÇA
Ev Hanımı

“Okuma hızımın üçe katlanmasından daha çok şey kazandım, Dinamik Eğitime teşekkür ederim.”

kadın
Ceyla ÖZER
Uzman

“Merhaba bu müthiş eğitim programı için teşekkürler.geçen yılın aralık ayından beri bu programla çalışıyorum, sonuçlarından çok memnunum.”

kadın
Meral ODABAŞI
Uzman

“Kolej derslerimde yaşadığım düşüş için gerekli olan çalışma süresini bu eğitimi alarak yarıya düşürdüm.”

erkek
Deniz AKTAN
Öğrenci

“Kazandığım zaman; seminer ve program için harcadığım ücrete değer.Şimdi sosyal aktiviteler için daha çok zamanım var.”

erkek
Bülent OTTAŞ
Uzman