Telefon
WhatsApp

DİNAMİK EĞİTİM & DANIŞMANLIK

  • Kategori : Dinamik Okuma Franchiese
  • Adı : DİNAMİK EĞİTİM & DANIŞMANLIK

DİNAMİK EĞİTİM & DANIŞMANLIK, “DİNAMİK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ” ni yaygınlaştırmak amacıyla, İstanbul dışındaki illere Franchise Hızlı Okuma Eğitimi vermektedir..

“Dinamik Hızlı Okuma Teknikleri” Franchise programını, İstanbul dışında, “Dinamik Hızlı Okuma Teknikleri Semineri” vermek üzere anlaşma yapılmış Merkezlerine yönelik bir programdır. “Dinamik Hızlı Okuma Teknikleri” Franchise programının içinde, eğitmen yetiştirme programı, yazılım ve sistem araçlarının kurulumu ve ticari kullanım haklarının devri, pazarlama ve eğitim konularında sürekli danışmanlık desteği yer almaktadır. DİNAMİK EĞİTİM ve DANIŞMANLIK anlaşma gereğince, Franchise’nin ilinde “Dinamik Hızlı Okuma Teknikleri” ilgili eğitim verme hakkını münhasıran ilgili kuruma devreder.

25 saatlik Dinamik Okuma Eğitmen Yetiştirme eğitimiyle, kurumunun eğitmenleri DİNAMİK EĞİTİM tarafından “Dinamik Hızlı Okuma Teknikleri” konusunda eğitim verecek düzeyde yetiştirilirler. Eğitimle beraber her eğitmene, Eğitmen ders notları ve Dinamik Okuma Bilgisayar Programı verilir*. DİNAMİK EĞİTİM kurumun bilgisayar laboratuvarına, dinamik okuma yazılımını kurar. Web sitesinde kurumun iline ait özel bir web sayfası açılır (örnek: www.dinamikokuma.com/Eskişehir) Kurumun personeli, Dinamik Okuma Sistemi ve Sistemin tanıtımı ve Satışıyla ilgili yetiştirilir. Kurumun faaliyete geçmesiyle beraber, Dinamik Eğitim, tanıtım vb. konularda sürekli danışmanlık ve eğitim ürünleri desteği sağlar. Broşür, stand malzemeleri örnekleri vb. pazarlama araçları DİNAMİK EĞİTİM tarafından kurumun kullanımına sunulur.

Dinamik okuma franchiese

Daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0216 330 22 06