Telefon
WhatsApp

DİNAMİK OKUMA PROG. ile yapılan eğitimde 2 tam gün veya 2 hafta sonu yarım gün grup eğitiminden sonra min. 3-5 kat daha hızlı okuyacaksınız. Davranışa dönüşmesi içinde verilen egzersizlerle devam edilmeli 21 gün sonunda davranışa dönüşecektir. Gün içinde zaten sürekli okuduğunuz için (Gazete, e-mail, rapor, kitap v.b) de hızınız ve kavramanızda sürekli gelişme olacaktır.

Eğitim ve seminerlere grup veya bireysel olarak katılabilirsiniz.  Eğitimi grup veya bireysel almanız arasında bir fark yoktur.

Eğitime okuma yazma bilen herkes katılabilir bir yaş sınırı yoktur.

Yetişkin bir kişinin dakikada okuyacağı min. Kelime sayısı 600 dür.

Evet, eğitimi alan ve daha hızlı okumak isteyen herkes öğrenebilir. (min. 3-5 kat daha hızlı okur ve anlar)

Bilgiye ve gelişime açık tüm meslek gurupları okumaya gereksinim duymaktadır. Bu eğitimi isteyen her mesleki grup ön plandadır.

Hızlı okuma yöntemleri ile okuyan öğrenci aynı soruyu daha iyi anlayıp 5-7 saniyede okur ve her soruda ortalama 10 saniye ve sınavda 35-40 dakika zaman kazanır.

DİNAMİK OKUMA 1998 Yılından bu yana Türkiye de Kurumsal bazda hızlı okuma seminerlerini veren ilk kurumdur. Seminerler 8-14 kişilik gruplara bilgisayar destekli olarak DİNAMİK OKUMA Eğitim salonlarında verilmektedir. Seminer tarihleri ve DİNAMİK OKUMA Eğitim salonu adresine www.dinamikokuma.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Evet, tüm okumalarınızda öğrendiğiniz teknikleri uygulayabilirsiniz. ( Edebi eserler hariç Roman, şiir vb.).

Hızlı okuma eğitimi üç aşamalı bir eğitimdir. Birinci aşama göz eğitimi ikinci aşama teorinin kazanılması yani beyin eğitimi üçüncü aşama göz ve beynin koordineli çalışması eğitimidir. Sadece kitap ile teori öğrenilebilir fakat bu tam olarak yeterli olmaz. Göz eğitimi uzmanların denetiminde bilgisayara uyarlanan egzersizler ile sağlanmaktadır, yani bunun içinde bir program gereklidir. Her şeyden önce kişinin bu konuda istekli olması ve disiplinli bir şekilde çalışması gerekir. İç disiplini sağlamakta güçlük çeken konsantrasyonu sağlayamayan programı kendi başına uygulamakta zorlanan kişilere konuyla ilgili seminerlerimize katılmalarını tavsiye ediyoruz. Zira seminerlerimiz de eğitmenlerimiz bu konulara anında müdahale ederek yardımcı olmakta ve eğitimin tam olarak alınmasını sağlamaktadırlar.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0216 330 22 06